Forum Gangu CJ Family

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

trwa inicjalizacja, prosze czekac...mieszkanie dla młodych

#1 2015-08-26 19:17:00

SunoPL
Moderator
Dołączył: 2015-08-26
Liczba postów: 12
Windows 7Firefox 39.0

System Legionów Rzymskich

Gang CJ Family różni się od innych gangów na serwerze i w MTA. Chcemy żeby był  interesujący i ciekawy, dlatego wymyśliłem, że gang będzie działał w takim samym systemie jak Rzymskie Legiony. Każdy członek gangu będzie miał swój legion i swojego centuriona. Centurion będzie bezpośrednio dowodził całym oddziałem. Myślę, że optymalna liczba ludzi w legionie to 3 + centurion. Nad mniejszą grupą panuje się łatwiej. Założyciele będą legatami (wyższy stopień od centuriona), pomocnicy założycieli będą centurionami (np. Ja), a członkowie gangu będa legionistami. Możliwy jest awans na wyższy stopień w przypadku polecenia przez centuriona, bądź legata i zasług na rzecz gangu. Każdy człowiek na stanowisku wyższym od legionisty może zostać zdegradowany w przypadku jednogłośnej decyzji całego gangu. Każdy centurion jest równy stopniem innemu centurionowi, a legat legatowi. Każdy członek gangu na samym początku dostanie przydział do konkretnego legionu. Legion może rozpocząć działania (także w wypadku nieobecności niektórych legionistów) za zgodą swojego centuriona. Po wyjaśnieniu wszystkich kwestii prezentuję przydział i stanowiska poszczególnych członków gangu:

Legaci:
Obecnie

Legion 1:
Centurion: KoWaL
Legionista: Neerks
Legionista: EviL
Legionista: Kaja;*

Legion 2:
Centurion: Suno
Legionista:Drazek^^
Legionista: Sewcio
Legionista: happy636

Legion 3:
Centurion: EvoX
Legionista: H!tM@n
Legionista: Skilujemy
Legionista: Lenio24


[stop playing with yourself]

Offline

#2 2015-10-19 10:58:27

HitMan
Administrator
Skąd: Kraków
Dołączył: 2015-08-25
Liczba postów: 14
WWW
Windows 7Firefox 40.0

Odp: System Legionów Rzymskich

...


Zawodowy Morderca.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sarbinowo - haerki - agentcelny - batawland - bokenshowl